Kontakt

PYRAMID - Centrum Zarządzania Nieruchomościami Stanisława Wójcik

 

00-515 Warszawa
ul. Żurawia 32/34 lok. 433
NIP: 9511034654
REGON: 015435120

 

Biuro czynne:
poniedziałek: 08:00 – 18:00
wtorek – piątek: 08:00 – 16:00

Sekretariat:
tel. / fax : 22-625-46-29
e-mail: sekretariat@pyramid-czn.pl

 

Księgowość:
poniedziałek: 08:00 – 18:00
czwartek: 08:00 – 16:00
tel.: 22-628-74-21
e-mail: ksiegowosc@pyramid-czn.pl
 

PRACOWNICY

Imię i nazwiskoStanowiskoTelefonE-mail
Małgorzata Bohuszewicz Główna Księgowa 22-628-74-21 m.bohuszewicz@pyramid-czn.pl
Krystyna Gołub Asystent ds księgowości  22-625-46-29 k.golub@pyramid-czn.pl
Elżbieta Czajkowska Księgowa 22-628-74-21 e.czajkowska@pyramid-czn.pl
Kamila Drogosz Księgowa 22-628-74-21 k.drogosz@pyramid-czn.pl 
Ewa Andrzejczak Księgowa 22-628-74-21 e.andrzejczak@pyramid-czn.pl 
Ewa Godlewska Zarządca 605-107-444 e.godlewska@pyramid-czn.pl
Agnieszka Bagińska Administrator 691-304-588 a.baginska@pyramid-czn.pl
Arkadiusz Główczyński Administrator 609-416-444 a.glowczynski@pyramid-czn.pl
Artur Jasiński Administrator 509-505-400 a.jasinski@pyramid-czn.pl
Renata Sołtysiak Administrator 695-304-545 r.soltysiak@pyramid-czn.pl
Marcin Tomaszewski Administrator 695-304-011 m.tomaszewski@pyramid-czn.pl
       

 

STRUKTURA ORGANIZACYJNA

 

 

Galeria zdjęć

 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij X